Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Star Wars: Jedi Academy
1.výuková mise:
První dvě mise vás pouze seznámí se základními silami, kterými disponujete. Jděte a přebroďte se na druhou stranu řeky, kde přesekněte strom. Jděte dál až potkáte ještěrky, házejte po nich meč. Zanedlouho dorazíte k vyvýšenině, na kterou se musíte dostat, takže přesekněte strom poblíž.
Až s dostanete k vojákům, zabijte je a seskočte dolů, kde je temný Jedi, kterého zabijte.

2.výuková mise:
Jděte do dveří, za nimi na vás budou útočit cvičné „balónky“ hezky je sejměte. Jděte dál až narazíte na zeď, která vám stojí v cestě, použijte na ni sílu Push, nyní na vás půjde robot Jedi, zabijte ho a jděte dál. Za dveřmi na pravé straně je za mřížemi páka, použijte na ni sílu Pull. Až se dostanete do slepé místnosti, zapněte si sílu Sense a uvidíte na zdi dva znaky, použijte na ně sílu, aby se vysunuli. Až vyjdete ven s budovy, zapněte si Speed a utíkejte k dalším dveřím, musíte se přikrčit, aby jste to stihli.

Mercenary Activity
Jděte a všechny nepřátele pozabíjejte, jděte dveřmi a totéž opakujte v další části komplexu, dokud se nespustí video. Nyní musíte vypnout paprsek, který drží loď na zemi. Jděte do dveří nedaleko lodi a dostaňte se jedinou možnou cestou do centrály, kde vypněte onen paprsek. Nyní už pouze zlikvidujte zbytek nepřátel.

Droid Recovery
Cesta je poměrně jasná, není kam uhnout. Až se dostanete k tomu obřímu pojízdnému „smetišti“, použijte na plošinu visící nad vchodem sílu Pull. Jděte dovnitř, v místnosti se žhavou podlahou přesekněte potrubí, v další místnosti pak přeskočte přes plameny. Pak jen najděte toho robota.

Emergency Assistance
Musíte deaktivovat bomby, které sem umístilo impérium. Není kam zabloudit, ale kdyby jste zabloudili použijte sílu Sense.

Merchant Rescue
Musíte získat čtyři náhradní díly do vaší lodi. Pokud však budete příliš dlouho stát na jednom místě sežerou vás píseční červy. První součástka je vzadu v druhé lodi. Druhá součástka kousek nalevo od vaší lodi, třetí je nalevo od ztroskotané lodi a čtvrtá je vpředu, musíte tam přeskákat přes balvany. Používejte rychlost a vždy, když najdete díl, tak ho jděte namontovat, protože můžete nést pouze jeden.

Cult Investigation
Jste vysazeni na jakýsi vlak, a musíte se dostat k jeho přední části. Nemáte kam uhnout takže jděte neustále vpřed. Až narazíte na vagón se silovým polem, které chrání dva pašeráky, zničte po obou stranách silového pole kabely a pole se vypne. Vylezte oknem na střechu vagónu a pokračujte dál. Až budete v prvním vagónu zabojujte si s temným Jedim a pak vypněte bombu.


Hoth Plains
Kvůli sněhové vánici není vidět na krok, takže se řiďte pomocí tyčí se světlem. Jděte jedinou možnou cestou a dostanete se do budovy projděte jí a vyjděte zase ven. Musíte najít otvor ve sněhu, který je chráněn silovým polem, zničíte ho zničením kabelu nalevo.

Under the Hoth Surface
Jděte jedinou možnou cestou dokud nenarazíte na Aloru. Po milém rozhovoru na vás zaútočí temný Jedi, kterého musíte zabít.

Rescue Mission
Zničte mříž a dostaňte se do komplexu. Jděte dál až se dostanete do místnosti s ovládacím panelem. Stiskněte ho a budete svědky toho, jak vyjedou z cel čtyři vězni. V této misi jich musíte osvobodit celkem šestnáct. Skočte oknem za nimi. Po rozhovoru půjdou pryč. Jděte nazpět k výtahu a sjeďte dolů. Teď musíte jít do další místnosti s panelem. Opět vyjedou ze svých cel. Opakujte to stejné jako v prvním případě. Stejně to uděláte i u dalších osmi vězňů.

Meet Contact
Nasedněte na motorku a jeďte. Budou vás honit, ale s tím se nezdržujte. Nemáte kam uhnout, prostě jeďte a jeďte. Je tu jen jeda překážka a to na konci mise, kdy máte přeskočit propast. Musíte dát pravé tlačítko myši.

Covert Operations
Musíte rozmístit navigační zařízení, které navede pilota letounu rovnou nad budovu a ten ji následně zničí. Dostaňte se až do nejvyššího patra hangáru a odtud na střechu, kde umístěte první navigátor. Po výbuch jděte ke dveřím, které jsou za dělem. Vyskočte na ně a znovu vyskočte tentokrát už na střechu budovy, kde umístěte další navigátor. Jděte k třetí budově, vyjeďte výtahem až nahoru a rozbijte sklo, odkud se dostanete k třetímu místu, kde položte navigační zařízení. Až rozmístíte všechny navigátory, objeví se na plošině vojáci. Musíte je zabít a zároveň deaktivovat bomby, které zde byli rozmístěny. Doporučuji použít sílu Sense. Až všechny deaktivujete, vraťte se k lodi.

Capture Crime Lord
Musíte obejít po římsách rozpadlý most. Otočte se tedy a přeskočte na římsu za vámi, odtud na loď a dál. Po cestě se setkáte s roboty, chráněnými štíty. Musíte si počkat na okamžik, kdy se jim štít vypne a pak házet meč.
Až most obejdete projděte do místnosti s šéfem. Ten se zavře a pustí do vás roboty, zničte je jako předešlé.

Cult Investigation
Vyskočte z vězení a jděte ven a dále do budovy, kde odpočte vpravo. Seberte klíč a jděte vraťte se. Odemkněte si dveře a v místnosti stiskněte tlačítko. Jděte k výtahu v rohu místnosti. Až se dostanete do místnosti s kanónem, vypněte štít a zničte zeď. Jděte dál, rychle utíkejte do protější budovy, vyjeďte výtahem do druhého patra a nasedněte do kráčejícího tanku. Tím pokoste všechny venku. Až se tak stane vraťte se opět do budovy a prostřelte sklo kontrolní místnosti. Vlezte dovnitř a zmáčkněte tlačítko. Jděte k otevřeným dveřím v druhém patře a dál až do místnosti, kde vás napadne ten chlápek. Musíte ho zabít.


Outside The Castle
Před touto misí musíte investovat jeden bod do síly Protect, tu si ihned po startu mise zapněte, aby vás nezraňoval déšť. Musíte se dostat až k mostům přes řeku. Zadní most přejděte a jděte po okraji vody dál až dojdete k místu s dvěma letadly. Jděte dál do budovy, nyní musíte zničit letadla děly, která jsou v horní části budovy, až zničíte letadla vraťte se zpět a pokračujte cestou dál.

Castle Underworks
Vyskočte z drtiče a vlezte do jedné z šachet. Jděte dál až narazíte na Kyla. Pomožte mu a pokračujte s ním. Až budete v místnosti s vodou, musíte pomocí síly zapnout čerpadla. Pak pokračujte dál, až vylezete nahoru za Kylem, musíte pomocí síly změnit dráhu paprsku.

Castle
Musíte se dostat do místnosti s Roshem, čeká vás s ním souboj. Nejdříve zabijte dva Jedi, kteří ho vždy, když je na pokraji smrti vyléčí. Až je zabijete dokončete Roshe.

Cult Sighting
Odvalte kámen a pokračujte dál. Musíte se dostat do místnosti s hromadou temných Jedi. Až je pozabíjíte použijte sílu Sense na jedny z dveří. Na těch správných je symbol. Použijte na něj sílu a pokračujte dál až do hrobky. Zde použijte sílu na kameny a utíkejte pryč.

Cult Investigation
Utíkejte pryč. Naproti je místo s ovládacím panelem. Doběhněte k němu a zmáčkněte tlačítko. Jděte dveřmi, které odkryje bedna a honem dál. Až Rancor prorazí dveře musíte už čekat u dveří na konci místnosti. Když bude dost blízko otevřou se dveře, utíkejte dál a po cestě stiskněte další tlačítko. Přeskočte bedny a pokračujte dál. Po cestě potkáte další tlačítko, taky ho stiskněte. Utíkejte do kontrolní místnosti. Až bude Rancor na správném místě stiskněte tlačítko a pokochejte se jeho smrtí.

Dismantle Device
Sjeďte do přízemí a vypněte větráky. Vraťte se nahoru a prolezte větrákem. Vyleťte nahoru. Dostaňte se až nahoru, kde aktivujte čtyři bomby.

Force Theft Investigation
Jděte dveřmi, pozabíjejte vojáky a prohledejte důstojníka, který je v místnosti naproti dělu. Vezměte mu klíč a jeďte výtahem nahoru. Tam vypněte paprsek a pokračujte dál až nahoru. Kde zasedněte za lodní laser a zničte všechny nepřátelské letouny.

Weapon Destruction
Musíte najít a aktivovat bomby. Cestu vám buse znepříjemňovat pouze Boba Fett. Stiskněte TAB a uvidíte plánek oblasti. Až všechny bomby vybuchnou budete muset zabít ještě Boba.


Taspir a Cult Facilities
Jelikož nemáte kam uhnou je cesta jasná. Jen v první budově musíte seběhnou dolů a aktivovat na protější straně spínač. Až se dostanete do továrny jděte dál. Budete muset prolézt přes pás, který razí železné kvádry. Až dostihnete Aloru budete mít na výběr, zda se přidáte k temné, či zůstanete u světlé strany. Pokud zabijete Rosche jste temným Jedim. Ať se rozhodnete jakkoli, čeká vás souboj s Alorou.

Korriban a Ragnos Tomb
Jděte dolů, až narazíte na dveře, které nejdou otevřít zapněte sílu Sense a podívejte se na zem. Jsou tam znaky, stejné znaky jsou i na stěně vedle dveří. Zmáčkněte ty správné a jděte dál. Po splnění úkolu přesekněte řetězy a strop spadne. Pak už pouze vylezte nahoru.

Musíte se dostat přes údolí do dveří naproti. Až tam budete, čeká vás souboj s Tavion.


Autor:Martin Šalamoun
Navštivte domovskou stránku autora.Počet zobrazení: 1
Přidáno dne: 15.11.2005