Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Age of Mythology
1. Znamení
Začněte stavět armádu, vylepšete si jednotky a postupně odrážejte nepřítele, dokud nedorazí posily.

2. Následky
Postavte si dok ať nemusíte zaměstnávat vesničany. S těmi sbírejte dřevo a zlato. Opevněte vaši vesnici a postavte si armádu a pak zaútočte na nepřítele. Po zničení nepřátelského městského centra se objeví Kamos tak se ho vydejte pobít.

3. Poškrábaný povrch
Získejte městské centrum a začněte rozvíjet civilizaci. Po postoupení do nejvyššího věku si vybudujte armádu a zničte nepřátelské doky.

4. Pěkný plán
Vezměte vojáky a obsaďte důl kousek vlevo. Rozvíjejte svoji civilizaci a stavte armádu. Nezapomínejte ani na hradby a věže. Po vybudování armády se vydejte získat další zlaté doly a pak zaútočte na bránu, která je kousek na severu.

5. Hlavně dostatek provazů
Pomožte Ajaxovi a pak jděte za ním. Po získání městského centra postavte nejdříve hradby, aby nemohl nepřítel nikudy proklouznout do vašeho města. Postavte si také pár karavan, ať máte dostatek zlata. Rozjeďte civilizaci a postavte silnou armádu. Pak zaútočte na tábor a zničte ho.

6. Doufám, že to funguje
Pošlete vesničany těžit dřevo. V doku vyrobte několik rybářských lodí, aby vás zásobili potravou. Postavte si také nějakou tu armádu. Po nasbírání 1000 ks dřeva začněte stavět trojského koně. Až bude hotov dostanete se s ním do Troje. Jděte na jih a vyhýbejte se strážím. Otevřete bránu svým jednotkám a pak jen zničte označené budovy.

7. Další bandité
Cíl je vcelku jasný, osvobodit všechny spojence. Vydejte se tedy k prvnímu bodu a zničte tam ostrahu vězení. Pokračujte dál a tak postupně zničte všechny nepřátele.

8. Špatné zprávy
Postavte si opevnění, aby jste mohli vklidu rozvíjet své dvě základny. Doporučuji postoupit do dalšího věku s bohem, který vám dá podzemní průchod pokud ho pak položíte do základen zkrátí se vám cesta z jednoho tábora do druhého. Vybudujte si silnou armádu odrážejte útoky a pak zaútočte na důl na severu. Po cestě k dolu narazíte na městská centra tak je obsaďte.

9. Odhalení
Musíte zničit beranidlo a to do té doby než stačí prorazit bránu. Zničte obranu beranidla a po té se vám ukáží cesty, kterými přichází nepřátelé. Zatarasíte je jedině, když svalíte balvany u cesty na cestu. Na jeden balvan použijte blesk zbytek zničte jednotkami. Poté se dejte do ničení beranidla. Budou vám přicházet posily, takže to v klidu zvládnete.

10. Cizinci
Máte najít tři relikvie a donést je do chrámu. Po cestě se k vám přidávají stíny, které v tomto prostředí dobře vidí a také zničí každou jednotku.

11. Ztracená relikvie
Váš úkol je jednoduchý vykopat relikvii a ubránit tři cesty, aby se přes ně nedostal nepřítel. Většinu vesničanů pošlete kopat relikvii, několik jich pošlete sbírat zlato, jídlo a v neposlední řadě dřevo. Postavte si budovy pro výcvik vojáků a začněte rozmnožovat svoji armádu. Posílejte jednotky ke všem cestám a zhruba ve stejném množství.

12. Lehký spáč
Osvoboďte vesničany v dole. A doveďte je do jejich městského centra (musíte jich dovést alespoň pět), poté se k vám přidá celá vesnice. Postavte si svoji civilizaci a chraňte nosiče meče. Až postavíte silnou armádu zamiřte ke strážci. Doneste k němu jeho meč, on se probudí a pomůže vám zlikvidovat armádu Kemsyta.

13. Urputný boj
Musíte dostat do svého města ostatky, které jsou uložené ve voze. Ihned pošlete svoji armádu k vozu a začnete vyrábět silnou armádu a neustále ji posílejte, aby doplnila vaše jednotky, chránící vůz na jeho cestě do vašeho města.

14. "Isis, vyslyš mé prosby"
Své jednotky pošlete na pevnost a občas je doplňte o posily. Vesničany pošlete sbírat suroviny. Až padne pevnost jděte k přístavu, kde dostanete několik lodí. Na nich přepravte svoji armádu na ostrov s vězni a osvoboďte je.

15. Pojďme
Osvoboďte vězně a jděte na břeh zanedlouho přijede několik lodí. Nastupte do nich a přepravte svou armádu na označené místo. Po vylodění se vám zobrazí celá mapa. Mate za úkol získat ostatky na voze, který je hlídán nepřítelem a odvést je za jižní bránu. Nedívejte se v žádném případě na místo, kde je vůz, jinak začne odpočítávání. Hezky si rozjeďte civilizaci a postavte si silnou armádu. Pošlete je zničit maják, tím se zbavíte dotěrných pirátů a pak až uznáte za vhodné se jděte zmocnit vozu.

16. Dobrá rada
Jděte za synem. Vezměte relikvii, kterou najdete po cestě a doneste ji do chrámu. Vypořádejte se s přesilou a dostanete se podzemí. Zde najdete silnou armádu s její pomocí odstraňte zával. Až se dostanete napovrch přeplujte vodu a založte osadu. Postavte si armádu a zničte nepříteli budovy.

17. Jackalova pevnost
Jděte k městskému centru, osada se k vám přidá. Postavte si silnou civilizaci a opevněte se. Až budete dost připraveno postavte si armádu a vyloďte se na ostrově (nejlépe z jihu), neustále doplňujte své stavy a pokračujte až k cíli.

18. Daleko od domova
Obsaďte osadu a rozjeďte civilizaci. Nejdříve zničte hrobky, ze kterých na vás chodí mumie, za jejich zničení dostanete suroviny. Postavte hradby přes průchody a tak se zbavíte i zbytku nečekaných útoků. Postavte si silnou armádu, jděte ke stromu a začnete kácet.

19. Pozor na první krok
Musíte převést vesničany na váš ostrov. Zničte základnu nepřítele a získejte tak jeho lodě. Převezte je na označené místo a stavějte osadu hlavně zbrojnici a budovy pro výrobu vojáků. Až vyprší odpočet zaútočí na vás armáda. Odražte ji a sami zaútočte a zničte pevnosti a Kamose.

20. Kam patří
Musíte dostat tři vozy k osirisově pyramidě. Rozviňte svou civilizaci postavte silnou armádu a vydejte se k pyramidám.

21. Staří přátelé
Budete proměněni v prasata. Posbírejte všechny členy své posádky (prostě všechny prasata) a dostaňte je ke chrámu na druhé straně mapy. Tam se proměníte zase zpátky. Postavte silné vojsko a jděte zničit armádu nepřítele.

22. Sever
Postavte si město nejlépe dole. Zajistěte ho hradbami a postavte armádu, se kterou pak zničte všechny tři chrámy.

23. Trpasličí výheň
Jděte na sever a založte zde osadu. U vchodů do podzemí postavte hradby a máte pokoj od nezvaných návštěv. Postavte si silnou armádu a jděte hledat kovárnu. Po jejím nalezení a obsazení ji budete muset několik minut ubránit. Tak si občas pošlete posilu.

24. Nic z okolí
Jděte do středu mapy. Na mapě je několik chrámů, ve kterých se vyrábějí nepřátelští obři, nejdříve zničte ty, na které narazíte po cestě k valu. Až k němu dorazíte, dostanete nějaké suroviny. Postavte město a opevněte ho. Postavte si silnou armádu a zničte zbytek chrámů. Než začněte bourat val, postavte si silnou armádu a silně se opevněte. Těsně před tím, než val prorazíte se objeví silná armáda obrů, směřující z jihu, západu a východu. Pokud si chcete zaválčit, tak počkejte na ně, jinak pohněte kostrou, prorazte val a pokračujte k vlajce.

25. Vítaný opatrovník
Postavte pět věží na kopci. Poté vyšlete chlápka s praporem k jednomu z táborů. Vyrazí za ním celý tábor, tak rychle zdrhejte zpět. Dejte rozkaz ať útočí pouze na náčelníka kmene, po jeho zabití se k vám zbytek přidá. Stejným způsobem to udělejte u zbylých dvou.

26. Unie
Nejdříve máte za úkol zničit nepřítele v dole. Napadněte ho a zničte v první řadě bránu, a pak se vypořádejte se zbytkem. Jděte dál a dostanete za úkol postavit pět věží na vyznačených místech u vlajek. Další úkol je zničit pozorovací věž v rohu mapy.

27. Zeď Urdu
Vaším úkolem je zničit bránu u studně. Postavte si tedy osadu a silnou armádu. S armádou se dostaňte ke studni a zničte bránu.

28. Pod povrchem
Zlato najdete v podzemí, tak pošlete pár vesničanů ať ho jdou sbírat. Postavte si armádu zaútočte na beranidlo.

29. Pochybní hrdinové
Trpaslíky pošlete kopat zlato, aby jste měli dostatek posil. Až dorazí palice, jděte ji vyčistit cestu. A trpaslíky pošlete kopat násadu. Chvíli před dokončením prorazí nepřítel zábranu tak sebou hoďte a spojte palici s násadou.

30. Nic není ztraceno
Opevněte osadu. A vybudujte si silnou obranu. Až vyprší čas začnou na vás útočit a vy budete muset udržet osadu, dokud nedorazí posily. Pak se vydejte k vlajce.

31. Vítej zpět
Vyloďte se a postavte osadu. Musíte zachránit 15 vesničanů a dovést je na ostrůvek. Postupně je osvobozujte.

32. Místo v mích snech
Postavte si osadu a postavte hradby přes cesty do vesnic. Postavte si armádu a po nějaké době budou zničeny vesnice vašich spojenců, tak na jejich místě postavte městská centra. Až budete mít hotovo, postavte div. Za jeho postavení dostane váš hrdina nesmrtelnost a tak si zaútočte na oživlou sochu.

Autor:Martin Šalamoun
Navštivte domovskou stránku autora.Počet zobrazení: 1
Přidáno dne: 17.11.2005