Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Out of Order
Po skončení nepřeskočitelného intra jste se ocitli úplně v jiném světě. Seberte ve svém pokoji kliku, CD ze stojanu a kousek toho modrého z rohu dveří (StuffStick™). Použijte dveře a vyjděte ven. Počkejte až se dveře zavřou a podívejte se na ně. Tím zjistíte své jméno. Dejte se doleva a promluvte na počítačový terminál. Mluvte s ním tak dlouho, dokud nebudete muset říct své jméno (Hurford Schlitzting). Získáte svojí ID kartu. Jděte dvakrát doprava a použijte tlačítko u pruhovaných dveří. Vejděte do nich a použijte ID kartu na slot (otvor). Tak sjedete do přízemí.

Jděte do dveří hned vedle výtahu a promluvte si s mužem v kšiltovce. Poté jděte doprava. Promluvte na prázdné pódium a vyberte jednu z možností. Pokuste se odejít, a za chvilku jste u sebe v pokoji s vymytým mozkem.

Opět použijte dveře a pokuste se vyjít. Hurford nebude chtít. Použijte CD na stereo. Nyní se již ven dostanete. Jeďte opět do přízemí a dejte se cestou vlevo, dolů a pak do restaurace a promluvte si s chlapíkem. Je jedno jestli vám dřív řekne jistá dvě písmena (každou hru jiná - něco jako KL, XI apod.), nebo vás dovede ke zdi, která se odsune. K ní musíte stejně. Až zjistíte písmena (můžete si je připomenout, když zajdete do restaurace, promluvíte s chlapíkem znovu a zvolíte první možnost), jděte dovnitř otvoru.

Sejděte po rampě a promluvte si s týpkem u nástěnky. Až vypotřebujete všechny možnosti, prohledejte hromadu papírů (musíte dát sebrat nebo použít). V inventáři si prohlédněte Radio Times a přečtěte si všechny články. Jděte ven a rovnou do Bob's Piles. Prokecněte staříka. Měl by vám dát balíček. Vyjděte od Boba a rovnou do hospody (pub). Seberte autentickou minci (v držáku vedle dveří) a použijte jí na barmana. Zahouká alarm a tak ho sundejte ze zdi a položte ho na automat. Minci opět použijte na barmana a dostanete něco dost silného, seberte to z pultu. Vyjděte z hospody a dejte se uličkou vedle.

Prohledejte krabice stejným způsobem jako papíry, tentokrát dvakrát. Jděte doleva k doktorovi. Prohledejte krabici hraček a hurá do ordinace dveřmi v pozadí. Napijte se použitím brčka na skleničku v inventáři a potom si promluvte s doktorem a zvolte první možnost, doktor se začte do encyklopedie a vy mu zatím šlohněte skalpel a prohledejte koš. Přejděte k blikajícím brýlím a používejte krabičku vedle dokud se nespálí. Seberte transformer a fofrem k Bobovi.

Prohlédněte si brožurku (booklet), použijte na Boba záruku (waranty) a nakonec transformer. Dá vám MotorTroll™.

Vyjeďte výtahem do svého podlaží a jděte ke své jediné lidské sousedce. Musíte jít k počítači a podívat se na její dveře na ceduli. Pak použijte dveře. Něco jí řekněte a sjeďte dolů, dojděte před restauraci a podívejte se na výlohu. Jeďte zase k Sylvii a řekněte jí druhou možnost odshora. Zbytek témat prokecejte normálně. Řekněte jí aby a vás počkala (Hang on there for a second) a v inventáři brutálně uřízněte skalpelem panence hlavu, vyřízněte si fotku z ID karty. Tu použijte na tělíčko a to pak dejte do autíčka (vznášedla). Výtvor dejte Sylvii a odejděte z obrazovky. Hned se vraťte a zaťukejte na ni. Prokecejte jí a dostanete fotku. Jděte k doktorovi.

Promluvte si s doktorem a volte druhou možnost, dokud se nezačne opakovat. Ukončete rozhovor a použijte na něj fotku od Sylvie. Jděte na rozcestí a tentokrát se dejte doprava.

Seberte nápis na zdi a vejděte do budovy. Na recepčního použijte balíček od Boba a vlezte do dveří. Prohlédněte si nástěnku a skalpelem si vyřízněte z barevného plakátu poukázku na oběd zdarma. Otevřete dveře a vejděte.

Z nástěnky sundejte pohlednici, z knihovny vedle seberte pero a jděte si užít jídla zadarmo do restaurace. Použijte poukázku na slot vedle obřího hamburgeru a dostanete menší (hamburger). Ten v inventáři prozkoumejte a jděte do hospody. Použijte okurku na automat a poté odkryjte kryt vedle něj (musíte dát sebrat). Seberte šroubovák a jděte do dveří vedle výtahu.

Pokecejte s počítačem a poproste ho aby vás pustil dovnitř. Nepustí. Použijte na něj MotorTroll™. Nic se nestane. Na nápis nad ním použijte bumpersticker a v inventáři použijte StuffStick™ na písmena OK. Písmena pak použijte na nálepku a na počítač znovu MotorTroll™. Dozvíte se, že heslo je DEFAULT. Heslo řekněte počítači a cesta do místnosti je volná.

Uvnitř použijte na pravý slot své cd a pak zmáčkněte pravé přehrávání. Vyndejte cd z levého slotu a jděte zpět do kanceláře. Prozkoumejte pohlednici (musíte ji nejprve použít a pak teprve prohlédnout) a použijte počítač. Napište písmena co jste vytáhli z chlapíka z restaurace a pak napište kód ze šifry z pohlednice. Kód je U472BMT. Použijte počítač znovu a prohlédněte si zprávy. Dejte vytvořit novou zprávu a odešlete ji na Accomodation Computers. Jděte k terminálu vedle Sylvie a dostanete formulář. Promluvte si s ním znovu a dá vám dva další. Zaklepejte na Sylvii a dejte jí jeden. Jděte do uličky. Promluvte na zeď a řekněte jí Spuds. Zeď se odsune a vy můžete dovnitř.

Promluvte si s Urbanem a on vám dá ovladač ke dveřím, bohužel zapomněl heslo a tak ho budete muset najít. Návod jak najít ono heslo : špatné číslo udělá Clunk, ale správné Click. Správným vždy začínejte a postupně zjišťujte každé číslo. Otevřete dveře a vejděte do nich. Seberte kazetu a jděte do svého pokoje (otevřete tím, že dáte použít na zelený panel vedle dveří).

Pomocí šroubováku otevřete kryt sterea. Přehoďte červený kabel na mínus. Odejděte z této obrazovky. Na stereo použijte kazetu a na ni potom cd z místnosti. Seberte kazetu a jděte za Urbanem.

Promluvte si s ním a pak kazetu použijte na rádio. Dejte mu vyplnit dotazník a v inventáři prohlédněte oba vyplněné. Poté na ně použijte pero. Prohlédněte si ovál. Promluvte si s Urbanem a poté s doktorem. Vydejte se k terminálu vedle Sylviina pokoje a použijte na něj dotazníky.

Vraťte se k Urbanovi a promluvte s ním. Odejde a znovu promluvte s doktorem. Dozvíte se, že potřebuje baterii. Jděte k Bobovi a zeptejte se ho na ni. Řekne vám, že ji prodal někomu ze 162. patra. Dejte se a cestu k Sylviinu pokoji. Na panel vedle dveří použijte rukavici a vejděte dovnitř. Na oheň použijte drink a Hurford sebere baterku. Vraťte se k doktorovi a dejte mu ji. Bude ji potřebovat nabít a tak jděte před kancelář a pak do koupelny.

Na umyvadlo použijte baterku. Při napouštění ale budete vyrušen a baterka ukradena. Sejděte do recepce a budete zatčen.

V pokoji seberte zase kousek StuffSticku™ (to modrý) a otevřete dveře. Promluvte si se strážcem a počkejte, až se zavřou dveře. Promluvte na ně. Znovu je otevřete a strážce k vám bude zády. Seberte mu věc z levé kapsy (není vidět, tak si trochu poodejděte) a až se otočí, použijte na něj StuffStick™. Opět otevřete dveře a strážce je pryč. Vyjděte a dejte se k výtahu. Pomocí strážcovy ID karty sjeďte dolů a jděte k doktorovi.

Promluvte si s ním a on vás pošle do zadní části koupelny u kanceláří. Jděte do přední části, seberte baterku a vraťte se zpět oválem. Nakonec vás pošle k takové divné kouli.

Promluvte si s létající koulí a pak ji použijte - tím jí praštíte. Otevře se různobarevná brána. Vlezte do ní.

Podívejte se na nejnižší zídku a na blikající čtverečky, které jsou na ní. Přejděte k pravé zdi a použijte světle blikající čtvereček. Na blikající čtverečky použijte nejdříve lupu, klíč, tužku a nakonec šipku. Promluvte s koulí a naskočí vám chat s Panelem.

Po velice dlouhém chatu je tu outro.

Autor:Vít PetričákPočet zobrazení: 1
Přidáno dne: 19.11.2005