Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 




 



Original War
Tato hra se odlišuje od ostatních strategických her tím, že zde tvoří vaše jednotky jen několik lidí. Pokud vám zabijí moc lidí, je pravděpodobné, že hru nedohrajete až do konce. Další podmínkou je, aby vždy přežila vaše hlavní postava.

Popis misí:
Američani:

Mise 1:
Úkol: Dostat se do Eonu.
Jděte k Eonu a vstupte do něj. Ihned po jděte do lesa, poblíž vaší pozice. Najdete tam potok a kousek dál by měl být druhý člen vaší skupiny. Po rozhovoru jděte na sever trochu to tam prohledejte a najdete třetího. Vyhýbejte se cestám jsou tam Rusové. Ozve se vám druhý hlas, který vás láká, aby jste šli na sever. Nevěřte mu a jděte do levého horního okraje mapy. Zabijte dvojici Rusů, kteří to tam hlídají a jděte do vyznačené oblasti.

Mise 2:
Úkol: Obsadit dvě ruské základny.
Až potkáte druhou skupinu jděte s ní na sever. Jakmile to půjde jděte vlevo a dolů, kde přebroďte řeku. Pomožte vojákovi, který je napaden dvěma Rusy. Jděte doprava a přebroďte řeku. Dostanete se k jednomu ruskému táboru. Nedovolte, aby se Rusové dostali do aut a zabijte je, potom obsaďte základnu. Nasedněte do aut a jeďte jedinou možnou cestu. Za chvíli narazíte na další ruský tábor. Zlikvidujte obranu a obsaďte ho. Nyní musíte dostat bedny z jednoho tábora do druhého. Najednou se k vám teleportuje Rus, nezabíjejte ho a pěkně ho hlídejte. Až budete mít převezeno kolem 120 beden, přijde ruský útok, tak ho odrazte.

Mise 3:
Úkol: Vyrobit auta na solární pohon a dostat se s nimi na sever mapy.
Vyberte si 5 schopných lidí a jděte na západ. Potkáte ruský tank, tak ho zničte a pokračujte dál. Zanedlouho narazíte na svůj tábor. Postavte laboratoř a vyzkoumejte solární energii a pohon. Mezitím postavte dílnu. Až budete mít vyzkoumáno postavte si tolik aut, na kolik vám vystačí bedny. Až budete mít první auto, objeví se tam dva Rusové, ihned je zabijte, aby nemohli podat hlášení o vaší pozici. Až začne útok, dostaňte se alespoň se čtyřmi lidmi a jedním autem k severnímu okraji mapy.

Mise 4:
Úkol: Postavit naftový vrt, zničit obě základny Rusů.
Začněte tím, že postavíte laboratoř. vyzkoumejte všechny technologie a jděte s vědcem trochu vpravo je tam naleziště. Postavte na něm vrt. Vylepšete dílnu a vyrobte několik vozidel na naftu s rotačním kulometem. Někdy v tuto chvíli se k vám dostane skupina vašich lidí, ale je trochu dál od vás. Postavte si asi pět aut a zaútočte na ni. Zabíjejte hlavně lidi (ty nemůžou postavit). Až základnu zničíte (nebo lépe obsadíte) opravte vozidla vyléčte své zraněné pokud máte bedny tak postavte i nějaké to auto a pak se vydejte na zničení druhé základny úplně dole. Po jejím zničení mise končí.

Mise 5:
Úkol: Ochočit opolidi a vynalézt radar.
Jděte první cestou nahoru a založte základnu. Postavte laboratoř a vpravo pak dva bunkry, protože na vás občas přijde pár žoldáků. Až vynaleznete opičí řeč, vydejte se ochočit pár opolidí, chovejte se k nim hezky, co kdyby to byli vaši pradědové ;-) Až je ochočíte jděte s nimi do laboratoře a vyzkoumejte, jak je předělat na dělníky. Poté se k vám přidá vědec, specializovaný na radary. Vylepšete laboratoř a vyzkoumejte technologii "Radar" a nakonec i radar postavte.

Mise 6:
Úkol: Nasbírat v časovém limitu 50 min. 350 beden.
Základnu postavte na místě, kde jste začali. Postavte nejprve laboratoř a vynalezte všechny možné technologie. Na levé straně od vás postavte obranu, až budete mít dost beden. začněte se stavbou dílny a přístavků. Potom postavte věž pro ovládání vozidel na dálkové ovládání. V jedné části hry se k vám teleportuje Arab, nechte ho jít. Po vypršení čas. limitu hra končí.

Mise 7:
Úkol: Zničit základnu Rusů.
Vyberte si tři mechaniky, jednoho vědce a zbytek vojáky. Nejlepší je obejít jejich obranu a zničit elektrárny. Jděte tedy trochu na východ je tam několik bunkrů. Až se probijete a uvidíte, že je pod vámi ruská dílna, vydejte se s vojáky pěšky po té malé cestě směrem na západ. Až uvidíte elektrárny, tak je zničte. Jděte dál a zničte ještě jednu elektrárnu. Nyní jste se zbavili obrany levé části základny. Jděte dolů až na okraj mapy, pokračujte na východ a najdete tam další tři elektrárny. Jsou sice bráněny, ale když na každou zaútočíte zvlášť, tak to není problém. Potom co zničíte i tyto elektrárny máte pokoj od obrany a zlikvidujte zbytek základny.

Mise 8:
Úkol: Ubránit Gamu a vyhnat z oblasti Rusy.
Je to úplně stejná mapa, jako v misi 4. Opravte bunkry a do dolního bunkru pořiďte zbraň. S vědci se vrhněte do vylepšení všech technologii. Postavte si několik dalších aut doporučuji s dvojitým dělem. Až se k vám dostane posila, budete mít max. 5 minut na dobudování jednotek a pak zaútočte na Rusy (jsou na stejném místě, jako ve čtvrté misi).

Mise 9:
Úkol: Vytěžit 60 krystalů siberitu a ubránit důl a terminál do dalších rozkazů.
Postavte terminál, kasárna, dílnu a laboratoř, v laboratoři vyzkoumejte detekci siberitu. Poté jděte najít důl. Je zhruba uprostřed mapy. Ihned začněte těžit. Budete čelit útokům Rusů. V průběhu hry vás kontakrují arabové a nabídnou vám informace výměnou za naftu. Určitě souhalste. Až pošlete siberit Powellovi, čeká vás několik minut bránění a nakonec ústup k terminálu.

Mise 10:
Úkol: Powell vás pošle založit základnu společnou s Araby.
Založte základnu tam, kde je druhá skupina vašich lidí. Nejprve se zaměřte na vyzkoumání umělé inteligence a zbraňových technologii. Postavte obranu základny směrem k jihu, odkud útočí Rusové. Postavte také nějakou tu obranou věž na severu vaší základny a co nejblíže k Arabům. Arabové vás za nedlouho zradí, tak je všechny zabíjte.

Mise 11:
Úkol: Zničit arabskou základnu.
Obsaďte celou zíkladnu arabů. Vojáky předělejte na minometčíky, je to účinější. Zachvíli na vás zaútočí skupina arabů, hezky je odražte. V levém horním rohu mapy je jedna základna, tu musíte zničit první. Až tak učiníte kontaktuje vás jeden člověk, který po vás chce auto, vyměnou za informace. Jeho nabídku příjměte. Až zjistíte pozici nepřátel, zaútočte na řídící pojizdné veže. Tím se zbavíte útoků dálkově ovládaných vozů. Nyní už jen zničit hlavní základnu. Ta je v pravém horním rohu.

Mise 12:
Úkol: Pozabíjet Rusy v oblasti.
Jděte podél řeky a narazíte na druhý brod. přejděte jej a jděte nahoru. Je tam pár ruských tanků, tak je všechny zničti. Je tam takový úzký most, přejděte ho o jděte doprava, kde pozabíjejte raketometčíky. Nyní vám zbívat obsadit základnu. Vraťte se k mostu a jděte rovně, narazíte na pnu základnu. Eliminujte její obranu a nakonec ji obsaďte. Prozkoumejte teleportační zařízení a postavte armádů, musíte jěště zlikvidovat hednu základnu. Vraťte se k prvnímu brodu a jděte doprava, tak obejdete zpomalovače, nyní jen zničte základnu.

Mise 13:
Úkol: Vyvinout siberitovou raketu a otestovat ji.
Základnu postavte na prostranství, pod místem kde jste začínali. Postavte základnu a svúj siberitový důl si hlídejte, arabové se ho totiž snaží poškodit. Neustále budete čelit útokům arabů, tak ať máte silnou obramu. Po vynalezení rakety, dostanete od Powella rozkaz, postavit ve vyznačené oblast budovy a následně na nich otestovat raketu.

Mise 14:
Úkol: Zničit Ruskou základnu.
Jedete sám vozem a ozve se vám Joan a žádá vás o pomoc. Můžete buď jed dál a nechat ji umřít, nebo Joan pomoci. Jeďte dál cestou a odpočte na západ. Vystupte z vozu a jděte na jih. Joan vás mile přivítá. Obejděte základnu a zjistěte, kde co je. Nejdříve postavte obranu a vynalezněte potřebné technologie. Až budete dost silní, zaútočte na Rusy. Jeďte podél dolního okraje mapy, až k vodě. Za vodou je malá cesta, která vede přímo do tábora Rusů, a je o poznání méně bráněna, než hlavní vchod. Až je zabihete, vyrobte pro Joan auto a vypadněte odsud.

Mise 15:
Úkol: Zabránit Rusům a Arabům v postavení siberitové rakety.
Postavte základnu na místě, kde začnete. Stačí jen kasárna. K Powellovi nahoru nelezte, jinak vás vykopne z armády. Až Powell chcípne ujměte se velení. Musíte co nejdříve postavit silnou armádu a zaútočit na Araby, než vám přiletí do základny dáreček, v podobě siberitové rakety. Až je porazíte, zneškodněte Rusy, ale pozor mají tam zpomalovače, jděte rači z jihu. To se ale budete muset vypořádat s Aliancí.

Autor:Martin Šalamoun
Navštivte domovskou stránku autora.



Počet zobrazení: 1
Přidáno dne: 21.11.2005