Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Freedom Fighters
Level 1
Tato mise je spíš výuková, takže dělejte to co vám řekne nápověda. Nejdříve jděte ven na chodbu a zabijte vojáka. Pak jděte za chlápkem, naučí vás používání zbraní, molotovových koktejlů …

Level 2
Jděte k na mapu policejní stanice. Zde jděte k policistům, kteří se kryjí za náklaďákem. Seberte na zemi C4 a vraťte se ke kanálu. Nyní jděte na mapu pošty, sejměte voják, kteří hlídají oblast a zamiřte k nádržím, kde položte C4 a rychle zmizte.
Jděte opět na mapu policejní stanice, vraťte se k policistovi, se kterým jste mluvili prvně. Jděte podchodem a postřílejte vojáky. Na konci podchodu je druhý policajt, který vám poradí, aby jste šli kolem zdi do garáže, kde zabijte několik vojáků a následně pokračujte po schodišti do patra. Musíte se dostat až nahoru, kde osvoboďte Isabelu. Až tak učiníte jděte za ní a až se zastaví na střeše, poví vám, aby jste sundali ze stožáru sovětskou vlajku a nahradili ji americkou.
Jděte s Isabelou a až vám řekne co máte dělat, naverbujte vojáky vlevo. Jděte dolů, musíte dobít poštu a zaměnit vlajku za americkou.

Level 3
Jděte na mapu s hotelem, až odrazíte útok, naverbujte si vojáky a oknem po pravé straně prolezte do budovy, jděte až nakonec a přeběhněte na druhou stranu, kde si vezměte sniperku a odstřelte co můžete, až vám dojdou náboje vezměte si opět vaši starou zbraň a jděte na ulici. Projděte do baru naproti, Rusové tam mají hotový muniční sklad. Poberte co můžete a jděte zadní cestou ven a dál po schodech. Přelezte plot a otevřete vezení rukojmím, které odveďte ke kanálu. Teď už jen dobijte hotel a vyměňte vlajku.
Jděte na mapu s přístavem, nejdříve musíte zničit heliport a následně obsadit Warehouse, kde vyměňte vlajku. Využívejte cest, které vedou přes budovy, až půjdete dobít Warehouse nejděte hlavním vchodem, ale jděte oknem, ke kterému se dostanete po větracích rourách.
Až obsadíte i tuto mapu, jděte na mapu s hasičskou stanicí, kde jděte do dveří, až vyběhněte ven, vyběhněte po schodech na budku a stoupněte si k těžkému kulometu. Postřílejte všechny vojáky a zamiřte rovno, odbočte vlevo a probojujte se až dolů pod most, kde umístěte další C4. Až vybuchne vydejte se na druhou stranu než jste přišli vylezte nahoru a probojujte se k hasičské stanici, kde jak jinak přeměňte vlajky.

Level 4
Jděte po schodech nahoru, zabijte vojáky, kteří se k vám blíží zprava, jděte dovnitř kruhové budovy, jděte až nahoru, kde je sniper, kterého zabijte. Nyní se vydejte zadem, kolem domu s Tatarinem. Je tam celkem málo vojáků, takže není čeho se bát. Až obejdete celý blok, zamiřte k věžím se snipery, jedna z věží má žebřík, tak právě na tu vylezte. Zabijte snipery, kteří tam jsou a vezměte si jejich sniperky, nyní zamiřte na budovu naproti vám, na balkóně se prochází sám Tatarin, několika výstřely ho zabijte, rychle slezte z věže dolů a utíkejte cestou kterou jste přišli zpět k loďce.

Level 5
Zabijte vojáky naproti a přeplavte na druhou stranu, jděte kanálem dál, až se ocitnete ve větším kanále, plného vojáky, jděte doleva, kde vylezte na žebřík, je tam raketomet, tak si ho na chvíli vezměte a pokropte střelami Rusáky, kteří jsou na druhé straně. Přeplavte opět kanál a vydejte se dál. Teď už budete pouze kličkovat v kanálu, na konci vás čeká několik opancéřovaných Rusů, zabijte je rychle a utíkejte do zadní části, kde jsou vaši spojenci.

Level 6
Nejdříve jděte na mapu High School, jděte nejdříve k dvojici kanálů, kde naverbujte vojáky, pak zaútočte na heliport, po zničení heliportu jděte k levému kanálu a kryti sněhem se dejte směrem k ruskému opevnění, přelezte ho úplně vlevo, položte bombu ke generátoru a pozabíjejte Rusy, osvoboďte vězně a odveďte je k nejbližšímu kanálu, teď už jen dobijte budovu s vlajkou, je to tam jako bludiště, takže jděte nejdřív po hlavních schodech, pak projděte do sálu s „budkami“, sejděte do dolní části a jděte po schodech nalevo, až dojdete do učebny, vylezte na římsu a sundejte vlajku.
Nyní jděte na mapu s televizní stanicí, naverbujte si vojáky a jděte po schodech nahoru, pozabíjejte několik hlídkujících Rusů a jděte dál po kolejích. Po levé straně je budova, na kterou se dá přeskočit, slezte po ventilační šachtě na ulici, prostřílejte se až k „budce“, na jejíž střeše je kulomet, kterým pokropte přicházející Rusy. Až se situace uklidní, sejděte dolů a po levé straně je zničená budova, prolezte kolem ní do další budovy, kde seberte raketomet a dvěma střelami zničte tank, který se mezi tím objevil na křižovatce, před budovou televizní stanice.
Nyní se probojujte do budovy, kde sejměte těžkooděnce za pultem. Zabijte vojáky, kteří běží dolů a jděte po schodech nahoru až do místnosti s kamerami, kde vylezte na římsu a sundejte vlajku.

Level 7
Jděte na mapu Boat Landing, až se podíváte na zničení vaší lodě, posbírejte věci kolem sebe a jděte kolem lodi, musíte se dostat co nejrychleji na konec ker, přičemž se kryjte za troskami vrtulníku, kde seberte raketomet a zničte kulometnou věž, která po vás šila při cestě. Nyní se dostaňte k nejbližšímu kanálu.
Přepněte se na mapu s Munition Depot, nyní se musíte dostat do skladu s C4. A následně se opět vrátit do kanálu. Až budete mít C4, přepněte se zpět na mapu Boat Landing, teď musíte položit C4 k větrákům, v té kulaté budově. Až vybuchne C4, přidá se k vám posila, jděte zadní cestou k budově s vlajkou, kterou sundejte.
Nyní se přepněte na mapu s dělostřelectvem, musíte mít alespoň tři C4, pokud ne, vraťte se do skladiště na mapě s Munition Depot. Pokud máte dostatek C4, probojujte se k dělům, které odpalte. Teď už musíte zničit pouze helipad a následně se probojovat k vlajce, doporučuji jít přes budovy.
Až obsadíte mapu s dělostřelectvem, jděte na mapu s Munition Depot, kde se probojujte k budově s vlajkou.
Jděte na mapu Docks, Nejdříve musíte zničit helipad a pokračovat cestou kolem něj ke skladu s kontejnery, obejděte je a dostaňte se k zadnímu vchodu do budovy s vlajkou.
Po vítězství se přepněte na poslední mapu, až vylezete všichni z kanálu, jděte k budově nalevo, kde je kulomet. Pokropte celou oblast, až budou nepřátelé mrtví, jděte směrem ke vchodu do pevnosti. V oknech postřílejte vojáky, kteří by vás jinak zabili (nejlepší je hodit jim tam granát). Pak pokračujte jedinou možnou cestou, až se dostanete k místu s rukojmími, osvoboďte Isabelu a jděte sundat vlajky, první je jasná, k další se dostanete přes nádvoří v centru pevnosti, jděte k ubikacím, je tam cesta dolů.


Autor:Martin Šalamoun
Navštivte domovskou stránku autora.Počet zobrazení: 1
Přidáno dne: 23.11.2005