Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Seal Team
Už je to hóóóóóódně let, co Electronic Arts vydali hru SEAL TEAM. Jedná se o simulaci speciálních jednotek ve Vietnamské válce. Z dnešních her by se dal přirovnat např. Project IGI, Delta Force (1st person) nebo třeba Rainbow Six (3rd person). Dnešnímu hráči by se hra asi moc nelíbila (pokud by ji vůbec spustil) - všechny 3D modely mají maximálně několik polygonů a barvami také moc nehýří (2/3 zelená = jungle (nemá nic společnýho s tim sooper hudebnim stylem)). Proč se teda zabejvat timhle návodem ??? Ani nevím, ale když si tak nostalgicky zavzpomínám...dyk to byla docela dobrá pařba...tenkrát. A dyk vůbec ne každej má doma nabušenej stroj (já bych moh se svou přetaktovanou štyryvosmou vyprávět). Takže už ke hře. Setkáte se tu (resp. setkali jste se - pro znalce) se sedmi druhy misí. Jsou to:

1) PATROL - HLÍDKA
Pohoda. Stačí jen dojít na určené místo a je to. Nemusíte vůbec vystřelit. Stejně je ale jistější povolat podpůrné týmy a nechat oblast vyčistit. Pak už je to úplný leháro.

2) DEMOLITION - DEMOLICE
Musíte něco vodbouchnout. Osobně doporučuju nechat oblast vyčistit leteckou podporou, pak bude položení náloží brnkačka (POZOR ! Někdy se letecká podpora trefí i do objektu, který máte zničit - máte ušetřenou práci). Dojděte k cíli, v jeho blízkosti položte SATCHEL CHARGE a zdrhejte.

3) OBSERVE - POZOROVÁNÍ
Téměř totožné s Hlídkou. Povolejte vzdušnou podporu a pak místo obsaďte se svými vojáky.

4) RECOVER - ZÍSKÁNÍ
Tady jde o rychlost. Doběhněte na určené místo a to se automaticky označí pro podpůrné týmy.

5) AMBUSH - PŘEPADENÍ
Jeden z nejobtížnějších, ale také z nejzábavnějších úkolů. Vaším úkolem bude zlikvidovat více jak 65% nepřátel. Pokud můžete využít podpůrných týmů, udělejte to, ale v některých misích to nejde. Chce to jen hodně munice, dobrou mušku a taky kapku štěstíčka.

6) RESCUE - ZÁCHRANA
Musíte zachránit vězně :-)) Ne ale vážně. Tenhle úkol nepatřil zrovna k mým oblíbeným. Musíte doběhnout na místo s vězněm a osvobodit ho. Cestu vám ale velmi ztěžují jednotky Vietkongu, takže se mějte na pozoru.

7) SNATCH - ÚNOS
V tomto úkolu musíte být potichu jako myšičky. Pokud spustíte palbu, objekt, který je cílem mise buď uteče, nebo bude zastřelen. Musíte se doplížit na místo a nepřítel se vzdá. Potom ho pomocí Prisoner Handling Kit zatknete.

Tak to byly mise a teď několik postřehů:
  • Pokud povoláváte podpůrné jednotky, buďte v dostatečné vzdálenosti - mají docela velký dostřel.
  • Pokud jde o rychlost, vyzbrojte se co nejméně a co nejlehčími zbraněmi - budete o mnoho rychlejší.
  • Ukládejte po každé úspěšné misi.
  • Na začátku hry si vybíráte postavu. Velmi důležitou vlastností je Throwing - házení. Granáty jsou poměrně účinou zbraní a je škoda se netrefit.
  • Prohledávejte mrtvé vojáky - můžou u sebe mít něco užitečného.
  • Při ničení budov (mise Demolition) pokládejte více náloží. Někdy objekt nezničí pouze jedna a budete se muset vrátit.
  • Pozor na pasti - v noci jsou velmi špatně vidět.
  • Plížení je sice pomalé, ale nejbezpečnější.
To je odemne asi vše. Doufám, že jsem tímto průvodcem někomu pomohl a že tato hra neupadne v zapomnění (stejně pochybuju, že ji někdo z vás zná :-(( ).

Autor:Petr KárníkPočet zobrazení: 1
Přidáno dne: 01.12.2005